Бочка для дощової води 390 л Bass Polska 7996
Ємність для збору та зберігання дощової води, призначена для підключення до водостічної системи. Використовується для накопичення води для поливу саду або господарських потреб.
Основні характеристики
- Об’єм — 390 л
- Розміри — ⌀ 70×98 см
- Матеріал покриття — ПВХ
Особливості
- Підключення до водостічної труби
- Можливість забору води зверху через кришку
- Кран для підключення шланга
- Вхід та вихід обладнані фільтрами
- Складна конструкція для зберігання
Комплектація
- Резервуар для води
- 6 трубок з регульованими ніжками
- Фільтр
- Кран швидкого підключення
- Аварійний перелив
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bass Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 4.5 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 98 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр люка | 70 см |
| Об'єм | 390 мл |
| Стан | Нове |
| Форма | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 395 ₴









