
Мийка високого тиску 200 бар 2000W Kraft&Dele KD446 мінімийка для миття автомобілів, фасадів, терас, садових меблів
4 459 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KD446
+380 (63) 595-52-00
Мийка високого тиску Kraft&Dele KD446
Мийка оснащена автоматичним вимкненням двигуна, яке спрацьовує при натисканні або відпусканні курка розпилювача. Це зменшує витрати води та електроенергії, захищає насос і знижує навантаження під час роботи пристрою.
Пристрій призначений для очищення автомобілів, тротуарів, стін, підлог та інших поверхонь під високим тиском.
Особливості
- очищення, дезінфекція та знежирення поверхонь
- універсальне застосування
- щітковий двигун
- невелика вага
- інструкція польською мовою
Основні переваги
- збільшена потужність двигуна
- потовщена обмотка двигуна
- прямий привід
- металевий насос
- система автоматичного вимкнення FULL AUTO-STOP
- вбудовані транспортувальні колеса
- ручка для перенесення
- можливість роботи з водою до 50°C
- система LOW VIBRATION для зменшення вібрації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальна продуктивність | 300 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 50 град. |
| Максимальний тиск | 200 бар |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Особливості | Колеса, Ручка для перенесення |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 459 ₴








